Dan športa

V sredo, 23. septembra 2020 je bil praznik. V Sloveniji smo obeležili prvi slovenski DAN ŠPORTA. Tudi na naši šoli smo se odločili, da ta dan namenimo športu. Imeli smo športni dan. Dan se je začel z gimnastičnimi vajami, ki smo jih opravili po oddelkih glede na projekt v katerega je naša šola vključena. Projekt se imenuje 365 dni telovadimo vsi. Tako smo dan pričeli z gimnastičnimi vajami, nadaljevali pa s pohodom do športnega centra Vintgar. Tam smo prvi poskusili spretnostna igrala. Poskusili smo hoditi po različnih igralih, po vrvi, po zibajočih koščkih lesa, po visokih migajočih brveh,… Imeli smo se super. Seveda nismo pozabili niti na malico. V športnem centru so nam podarili sokove, s katerimi smo se posladkali prav vsi. Odpravili smo se nazaj proti šoli in se ustavili v parku, kjer smo tekli. Tekli smo tek Europa Donna. Polni lepih vtisov smo se vrnili v šolo. To je bil dan poln športa, ki nam bo ostal v lepem spominu.

Učiteljica, Barbara Hojs