Imamo državno prvakinjo!

3. junija so se štirje učenci naše šole Tanja, Tamara, Žiga J. in Žiga V. uspešno udeležili državnega prvenstva v atletiki v Brežicah. V teku na 60 m je Tanja prehitela vso konkurenco in osvojila zlato medaljo. Štafeta naše šole je v svoji skupini osvojila odlično 4. mesto, kar je, glede na višjo povprečno starost ostalih štafet, zelo dober rezultat, ki daje upanje za prihodnost. Tamara je v mestu vortexa izboljšala svoj rezultat kar za dva metra in v konkurenci 26 tekmovalk iz vse Slovenije zasedla zavidljivo 10. mesto.

Kako smo se imeli? Če opišemo zgolj z besedami oziroma besednimi zvezami: sončen dan, veliko smeha, trud naših tekmovalcev, dobro kosilo, sladoled, fair play, glasba v kombiju ter toča, ki nas je presenetila ob vožnji nazaj… Skratka, veliko lepih trenutkov.

Čestitke vsem učencem.

Janko Stergar