Pot med krošnjami

V petek, 11. 6., smo se učenci in učitelji odpravili na čisto pravo zaključno ekskurzijo na Roglo.  Juhu! Čakali so nas avtobusi, malica iz nahrbtnika, veselo prepevanje in pozdravljanje oseb, ki smo jih v tem šolskem letu le redko videli. Polni navdušenja in adrenalina, smo na Roglo prispeli lačni, zato smo izlet začeli kar z malico. Po okrepčilu in nadihanem svežem zraku smo se odpravili na Pot med krošnjami. Prav vsi – veliki in majhni smo se imeli fajn. Pogledovali smo na vrhe dreves, se dotikali storžev, kukali za pticami in se preizkušali v izzivih, ki so bili na poti. Dan smo zaključili v sproščenem vzdušju. Mlajši so se odpravili do Pohorske vasice, kjer so si ogledali škratjo vas, iskali škrate, se preizkusili v različnih igrah in preizkusili otroški »ziplene«. Starejši so pregledali Čutno pot in energijski park, se preizkusili v orientaciji in  se sproščali ob jezeru.

učiteljici, Nina in Andreja

(Skupno 1.241 obiskov, današnjih obiskov 1)