Spoštovani starši in skrbniki!

V skladu z okrožnico MIZŠ z dne 29.12.2020 vas obveščamo, da je predvideni datum vrnitve v šole v torek, 5.1.2020. Dokončno potrditev še vedno čakamo.

Vzgojno-izobraževalno delo se bo v prostorih šole in doma pri šoli izvajalo v skladu s priporočili NIJZ. Pomembno je, da se v šolo vrnejo le zdravi otroci in mladostniki.

Otroke, ki zaradi zdravstvenih razlogov ne bodo mogli obiskovati pouka v prostorih šole, bodo učitelji po ustaljenih komunikacijskih kanalih obveščali o učni snovi in jim posredovali gradiva. V primeru karantene posameznega oddelka, bo šola zanj izvajala vzgojno-izobraževalno delo na daljavo.

V ponedeljek, 4. 1. 2021,  bo potekalo hitro testiranje na okužbo s SARS-CoV-2 za zaposlene.

O možnosti testiranja otrok so vas že obvestili razredniki, več informacij o tem nam bo znanih v ponedeljek zjutraj.

Lepe in mirne praznične dni vam želimo!