Praznovali smo

Šolsko leto se počasi zaključuje in odpravili se bomo na zaslužene počitnice. Pred tem pa smo v domu šole še praznovali letošnje rojstne dneve. Tokrat so praznovali vsi učenci, saj v prvi polovici leta ni bilo praznovanja, zaradi znane epidemiološke situacije. Učenci so se pomerili v različnih spretnostnih in zabavnih igrah. Vsaka od le-teh je imela tudi svojo zgodbo in namen. Ob vseh smo se prav pošteno nasmejali. Učenci so prenašali različne žogice, udarjali balone, »lovili« ribe v ribniku, natikali obroče na stožce in še bi lahko naštevali. Slavljenci so pokazali veliko spretnosti in pokazali, da  si zaslužijo svoje rojstnodnevno darilo. Popoldne je kar (pre)hitro minilo v sproščenem in prijetnem vzdušju. No tako, sedaj pa gremo novim počitniškim dogodivščinam naproti.

Renato De Corti