UČILNICA V NARAVI

V sredo, 10. 5. 2023, smo imeli v šoli naravoslovni dan. V šoli smo se učenci zbirali do 8:20.

Ko smo se učenci zbrali, smo šli v park. V parku nam je učiteljica povedala, kaj bomo delali. Začeli smo s preizkušanjem čutil. Najprej smo preizkusili vonj, nato pa še tip, sluh in okus. Ko smo preizkusili delovanje čutil, smo šli na mavrični lov za rastlinami in iz različnih delov rastlin izdelali svojo edinstveno rožo. Ko smo sestavili svojo rožo, smo šli na malico. Po malici smo šli izdelat korito iz odpadne plastenke. Nato smo šli ven pred šolo in v izdelana korita posadili rože. Ko smo zalili rože, smo nekateri šli domov, ostali pa so šli na kosilo.

Naravoslovni dan je uspel in imeli smo se lepo. Najbolj nam je bilo všeč, da smo dan preživeli v naravi in smo preizkušali čutila.

Učenci 6. in 7. razreda